MALWINA DIETRICH

 

Doświadczony wykładowca akademicki  specjalizujący się w nauczaniu ESP (English for Specific Purposes), metodyk, autor publikacji i autorskich materiałów dydaktycznych do nauczania ESP, zarówno tradycyjnych (classroom-based), jak i e-learningowych (online i blended learning). Od wielu lat lektor i wykładowca w Akademii Leona Koźmińskiego, współpracujący również z innymi renomowanymi ośrodkami szkoleniowymi i szkołami językowymi.

 

Pierwsze doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego zdobyłam jeszcze jako studentka Kolegium Nauczycielskiego w Łodzi. Po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Łódzkim rozpoczęłam pracę zawodową w szkole językowej Archibald w Warszawie.  Ukończyłam również studia podyplomowe dla nauczycieli ESP: Business English w  Akademii Leona Koźmińskiego.

Jako lektor, wykładowca i trener prowadzę zajęcia w ramach kursów o różnej tematyce i różnym stopniu zaawansowania językowego,  jednak moją ulubioną specjalizacją jest nauczanie języka specjalistycznego, w szczególności Business English.


Przez wiele lat pracowałam jako metodyk w  Archibald Language Centre, prowadząc szkolenia dla nauczycieli i opracowując programy kursów ESP.  Jako wykładowca ALK prowadzę zajęcia z zakresu specjalistycznego języka angielskiego i przygotowuje studentów do międzynarodowych egzaminów certyfikujących, m.in. TOLES i LCCI.  Posiadam również doświadczenie w zarządzaniu ośrodkiem językowym, które zdobyłam pełniąc funkcję Director of Studies w Academy of New York w Warszawie.

Jestem członkiem IATEFL BESIG, organizacji wspierającej działania związane z nauczaniem Business English. Regularnie uczestniczę w konferencjach i szkoleniach dla nauczycieli (jako prelegent lub słuchacz).  Oprócz nauczania zajmuję się również opracowywaniem tradycyjnych (classroom-based) oraz e-learningowych (online oraz blended learning) materiałów dydaktycznych dla klientów takich jak: ALK,   HRK oraz PR site PROTO. 

Jestem autorką i współautorką publikacji naukowych oraz materiałów szkoleniowych dla Macmillan Polska. Materiały dydaktyczne opracowane przeze mnie były publikowane w formie lekcji języka angielskiego w Rzeczpospolitej w suplemencie “Kariera i Praca”.  Jestem również autorką  materiałów egzaminacyjnych opracowanych w ramach publikacji: "Business English" opublikowanego nakładem wydawnictwa EDGARD.

Jako wykładowca, trener i metodyk staram się wdrażać najbardziej nowoczesne rozwiązania i narzędzia wspierające procesy nauczania ESP. Jestem również współautorką publikacji na temat metodyki nauczania języka specjalistycznego, nauczania korespondencji handlowej i służbowej oraz nauczania języka obcego w środowisku wielokulturowym.

Obecnie pracuję nad kolejną publikacją  dla Wydawnictwa Poltext.

Najnowsze publikacje:

 

 

 

POWRÓT

ZAPISY I INFORMACJE

 

Partnerzy: Malwina Dietrich, Anna Kamont i Alicja Fandrejewska

Kontakt:

ALFA PROFESSIONAL TRAINING 

NIP: 593-229-64-50

Email: kontakt@alfalang.pl  Tel: +48 881 950 934

Skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej.

 

KONTAKT

kontakt@alfalang.pl
+48 888 747 030